783 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти заявки клієнтів. Термінову інформацію можете дістати на Вайбер + 380680698508 Закази та повідомлення для компанії, приправлені з 18-03-2023 по 21-03-2023 будуть оброблені пізніше. З 21-07-2023 компанія продовжить роботу у звичайному режимі. Ми Вас любимо, з повагою kolobok.kh.ua

"Мультимаркет Колобок"
+380 (96) 100-04-86
+380 (50) 944-56-18

Запрошення на дні народження

Дітки в усьому намагаються наслідувати дорослим. Якщо дорослі роблять запрошення на важливі заходи, то вони хочуть такий же. Чому б і ні? В даному розділі представлені яскраві тематичні запрошення на дні народження із зображенням героїв мультфільмів. Така дрібниця, а дитина відчує себе дорослим і відчує особливу важливість свого заходу.

 

Тематичні запрошення із зображенням героїв мультфільмів

  • Запрошення виготовляються із щільного картону.

  • Мають зображення героїв мультфільмів або милий дитячий малюнок.

  • Є місце для заповнення часу, місця і ім'я запрошеного.

  • Тематичні запрошення російською та українською мовами.

  • Запрошення підходять на дитячі день народження або інші заходи.

  • Є запрошення як для хлопчиків так і для дівчаток (відмінності у малюнку).

Свято формується з дрібниць. Тематичні запрошення додають дитячого свята важливості, дитина буде відчувати, що його захід особливе. Особливу радість принесе малюкові, якщо ви разом будете підписувати запрошення і потім вручати кожній людині.

 

Дитячі запрошення на дні народження

Тематические детские пригласительные поставляются пачками по 10 штук. Яркий дизайн и любимые герои мультфильмов непременно приглянуться вашему малышу. Приглашение может быть на день рождения или любой другой детский праздник.

Оформить заказ на пригласительные с изображением героев мультфильмов можно по телефону или через корзину сайта. Максимально оперативная обработка заказа — посылка отправляется в день оплаты или на следующий.

Наши менеджеры окажут помощь в выборе необходимых аксессуаров для детских праздников. В ассортименте более 1600 наименований товаров для фееричной вечеринки!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner